Loading...

Front-end

Front-end розробка

HTML

це мова розмітки всіх елементів та документів на сторінці, та їх взаємодія у структурі сторінки.

CSS

це мова властивості та стилізації зовнішнього вигляду документа. За допомогою CSS-коду браузер розуміє, як потрібно відображати елементи

JavaScript

мова, створена оживити веб-сторінки. Завдання JavaScript - відгукуватися на дії користувача, обробляти клавіші, переміщення курсору, кліки мишкою.

Про Front-end розробку

Якщо ви маєте творчий підхід до роботи, хочете розробляти і створювати динамічні інтерфейси, вам однозначно дорога у фронтенд.

Головне завдання Frontend-розробника

Основне завдання фронтенд спеціаліста – це пов’язати представлені дизайнером графічні макети Web-додатки (сторінки сайту) з бекендом і за необхідності реалізувати обчислювальний функціонал на стороні користувача.

Що має знати досвідчений фронтенд-розробник?

Що ж до досвідченого фронтенд девелопера, він не просто “верстає макети”, він чудово знає JavaScript, орієнтується у фреймворках і бібліотеках, має уявлення та розуміння того, що розміщується на серверній стороні, і нерідко знає додаткові мови, наприклад PHP або C#.

Кар'єра фронтенд-розробника

Найчастіше кар’єра frontend-розробника починається з верстальника та тестувальника. У процесі роботи вивчається HTML+CSS, далі за наростаючою набувають знання JavaScript, бібліотек і фреймворків. Потім вивчаються основні поняття побудови серверної частини, паралельно додаючи інструменти відповідно до обраної спеціалізації.

Зміни своє життя разом з нами! Здобудь сучасну професію в IT

Квиток в IT

Зв'язатися з нами

  Наші відгуки

  Спілкуючись з випускниками GoFriends IT Academy залишаються теплі спогади і приємні відгуки. Вони з радістю вирішили поділитися своїм досвідом та навчанням в Академії. 

  Я очень благодарен ИТ академии. Это был лучший старт, который мог быть. Кроме первой професии, академия дала мне общее понимание о том как работает почти любая ИТ компания. Еще академия - это куча знакомств. Очень много профессий, в которые были

  Кирилл Шкинев

  Кирилл Шкинев

  Разработчик