Loading...

Back-end

Back-end розробка

Python

стане в нагоді у створенні комп'ютерних та мобільних додатків, його застосовують у роботі з великим обсягом інформації, при розробці інших різноманітних проектів, використовують у машинному навчанні.

PHP

допомагає створити одну сторінку і показувати на ній інформацію про ту книгу, яка нам потрібна зараз. Такий спосіб називається динамічним формуванням сторінок на бекенді.

AJAX

При використанні AJAX немає необхідності оновлювати щоразу всю сторінку, тому що оновлюється лише її конкретна частина. Це можна реалізувати за допомогою текстових повідомлень про те, що йде обмін даними із сервером.

Про Back-end розробку

це спеціаліст, який займається програмно-адміністративною частиною веб-додатка, внутрішнім змістом системи, серверними технологіями – базою даних, архітектурою, програмною логікою. 

Головне завдання Backend-розробника

Бекенд-розробник працює в тісному зв’язку з фронтенд-розробником, отримуючи від нього користувальницьку інформацію та повертаючи йому оброблений результат. Основні інструменти бекенд-розробника – серверні мови програмування.

Що має знати досвідчений бекенд-розробник?

Початківцю бекенду слід мати на увазі, що для успішної кар’єри і хорошого заробітку йому знадобляться: Hard skills або робочі навички, які безпосередньо потрібні для вирішення тих чи інших завдань.

Кар'єра бекенд-розробника

Навіть для розробників-початківців наявність мінімального досвіду в програмуванні обов’язково. Зростання до старшого розробника займе щонайменше 1-2 роки. На цьому етапі фахівець здатний самостійно реалізовувати чужі рішення щодо створення продуктів. Провідний розробник із достатнім рівнем компетенцій до ухвалення рішень «зростає» близько 3-5 років.

Зміни своє життя разом з нами! Здобудь сучасну професію в IT

Квиток в IT

Зв'язатися з нами

  Наші відгуки

  Спілкуючись з випускниками GoFriends IT Academy залишаються теплі спогади і приємні відгуки. Вони з радістю вирішили поділитися своїм досвідом та навчанням в Академії. 

  Я очень благодарен ИТ академии. Это был лучший старт, который мог быть. Кроме первой професии, академия дала мне общее понимание о том как работает почти любая ИТ компания. Еще академия - это куча знакомств. Очень много профессий, в которые были

  Кирилл Шкинев

  Кирилл Шкинев

  Разработчик