Loading...

IT Recruting

IT Recruting

LinkedIn

це найбільша у світі мережа професійних контактів, розташована в Інтернеті. Ви можете LinkedIn використовувати, щоб знайти правильну роботу чи стажування

Phantom Buster

Phantombuster може виконувати майже будь-які дії від вашого імені в Інтернеті. Він ефективний, швидкий і працює 24/7 з хмари.

GitHub

GitHub це система управління проектами та версіями коду, а також платформа соціальних мереж, створена для розробників.

Про IT Recruting

Підбір технічних кандидатів часто визначається як технічний або IT-рекрутинг, який включає пошук, відбір та оцінку кандидатів, які відповідають певним технічним посадам.

Головне завдання IT рекрутера

IT рекрутер постійно контактує з IT фахівцями, проводить технічні співбесіди, аналізує навички кандидатів відповідно до вимог замовника.

Що має знати досвідчений IT рекрутер

Щоб шукати розробників, вам потрібно чітко знати назви мов програмування, розбиратися в платформах, під які ведеться розробка, розуміти, як змінюється вартість фахівців на ринку з урахуванням їхнього досвіду та складності завдань.

Кар'єра IT рекрутера

Кар’єру рекрутера можна розпочати у кадровому агентстві або інхаусі.

Зміни своє життя разом з нами! Здобудь сучасну професію в IT

Квиток в IT

Зв'язатися з нами

  Наші відгуки

  Спілкуючись з випускниками GoFriends IT Academy залишаються теплі спогади і приємні відгуки. Вони з радістю вирішили поділитися своїм досвідом та навчанням в Академії. 

  Я очень благодарен ИТ академии. Это был лучший старт, который мог быть. Кроме первой професии, академия дала мне общее понимание о том как работает почти любая ИТ компания. Еще академия - это куча знакомств. Очень много профессий, в которые были

  Кирилл Шкинев

  Кирилл Шкинев

  Разработчик