Loading...

Project Manager

Project Manager

Trello

хмарна програма для управління проектами невеликих груп.

Jira

комерційна система відстеження помилок, призначена для організації взаємодії з користувачами.

GitFlow

Команда git flow init є розширенням стандартної команди git init і нічого не змінює у вашому репозиторії.

Про Project Manager

Project Manager — це фахівець, головним завданням якого є управління проектом в цілому: проектування та розстановка пріоритетів, планування виконання завдань, контроль, комунікації, а також оперативне вирішення проблем.

Головне завдання Project Manager`a

Основний обов’язок та відповідальність PM – довести ідею замовника до реалізації у встановлений термін, використовуючи наявні ресурси. В рамках цього завдання PM’у необхідно побудувати план розробки, організувати команду, налаштувати процес роботи над проектом, забезпечити зворотний зв’язок між командами та замовником, усувати перешкоди для команд, контролювати якість та постачання продукту у строк.

Що має знати досвідчений Project Manager

Головні якості PM’а — це гарне знання предметної галузі бізнесу, лідерські якості, досвід роботи з людьми, навички презентацій та переконання, уміння домовлятися та враховувати інтереси різних груп людей, здатність ввічливо та зрозуміло викладати думки багатьма мовами, а також уміння збирати спільну картину за розрізненими фактами.

Кар'єра Project Manager`a

Кар’єрний шлях до посади PM у спеціаліста, який раніше вже працював в IT, виглядає приблизно таким чином: Розробник (тестувальник) -> Провідний розробник (тестувальник) -> PM.

Зміни своє життя разом з нами! Здобудь сучасну професію в IT

Квиток в IT

Зв'язатися з нами

  Наші відгуки

  Спілкуючись з випускниками GoFriends IT Academy залишаються теплі спогади і приємні відгуки. Вони з радістю вирішили поділитися своїм досвідом та навчанням в Академії. 

  Я очень благодарен ИТ академии. Это был лучший старт, который мог быть. Кроме первой професии, академия дала мне общее понимание о том как работает почти любая ИТ компания. Еще академия - это куча знакомств. Очень много профессий, в которые были

  Кирилл Шкинев

  Кирилл Шкинев

  Разработчик